Strona główna » Tymczasowe schody i klatki schodowe TAS » Podest przejściowy TAS
Podest przejściowy TAS

Podest przejściowy TAS

Stan magazynowy:

Stan produktu: Nowy


Zapytaj o cenę

  • Opis produktu
  • Do pobrania (2)
  • Klipy filmowe (1)
  • Recenzje produktu (0)
Cena produktu jest ceną NETTO, dlatego należy do niej doliczyć 23% VAT.
Podest przejściowy TAS to modułowe i łatwe w montażu rozwiązanie, które składa się z podestu oraz dwóch schodni TAS. Może zostać wykorzystany jako bezpieczne przejście nad takimi przeszkodami jak murek czy rurociąg, lub jako przejście nad wykopami i niewielkimi otworami. Dzięki możliwości zastosowania 3 lub 6-cio stopniowych schodni TAS, zmiana wysokości podestu nie wymaga wykwalifikowanego personelu.

Niniejsza tabela przedstawia możliwości konfiguracji. Punkty, dla których określone zostały wysokość oraz długość zostały zaznaczone na grafice poniżej:
 
Liczba stopni Szerokość biegu [mm] Masa [kg] Wysokość H [m] Długość L [m]
3 700 93 0,46 1,8
1000 107
6 700 120 1,0 3,0
1000 244

alt

W razie wątpliwości zachęcamy do kontaktu – nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą skompletować zamówienie.

Transport:

Każde zamówienie zrealizowane w naszym sklepie mogą Państwo odebrać osobiście w jednym z naszych oddziałów, lub zamówić transport na wybrany adres. Koszt transportu jest niemożliwy do oszacowania na tym etapie zamówienia, dlatego też po zakończeniu procesu zakupowego prosimy poczekać na kontakt ze strony naszego przedstawiciela, który ustali szczegóły.

Koszt transportu zabezpieczeń budowlanych

Na koszty transportu składają się:

- masa całkowita zamówionych systemów zabezpieczeń budowlanych

- odległość miejsca docelowego od najbliższego oddziału TLC Rental

Odbiór osobisty: skąd można odebrać zamówione tymczasowe zabezpieczenia budowlane?

Wszystkie dostępne w naszej ofercie ogrodzenia tymczasowe, zabezpieczenia krawędzi czy tymczasowe schody/kładki można odebrać w jednym z naszych oddziałów: Rzeszowie, Katowicach, Krakowie, Sokołowie (k/ Warszawy), Strykowie (k. Poznania), Gdańsku, Toruniu, Szczecinie, Wrocławiu czy Chrzanowie. W procesie finalizacji zamówienia i wybraniu opcji odbioru osobistego należy wybrać oddział z którego planuje się odebrać zamówione mobilne zabezpieczenia placu budowy. 

Tymczasowe Schody, Kładki i Klatki Schodowe dla budownictwa Animacja przedstawiająca produkt oraz jego przykładowe zastosowania.

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.