Strona główna » Tymczasowe schody i klatki schodowe TAS » Kładka tymczasowa TAS
Kładka tymczasowa TAS

Kładka tymczasowa TAS

Stan magazynowy:

Stan produktu: Nowy

Szerokość biegu
Ilość stopni

Zapytaj o cenę

  • Opis produktu
  • Do pobrania (2)
  • Klipy filmowe (1)
  • Recenzje produktu (0)
Kładka tymczasowa TAS jest innowacyjnym produktem opracowanym przez dział Badawczo Rozwojowy Grupy TLC. 

Kładka to nic innego jak złożone "na płasko" schody tymczasowe TAS. Dzięki przemyślanej konstrukcji, produkt jest niezwykle uniwersalny i może zostać zastosowany zgodnie z z aktualnym zapotrzebowaniem.
Posiadając schodnię TAS, istnieje możliwość łatwej i szybkiej konwersji biegu schodów w kładkę, która będzie również wykorzystywać dołączone do zestawu barierki.

Poniższa tabela przedstawia długość budowlanej kładki tymczasowej w zależności od wybranego wariantu schodów tymczasowych TAS:
 
Liczba stopni 3 6 9 12 15 18
Długość kładki [m] 0,8 1,61 2,42 3,23 4,05 4,86W razie wątpliwości zachęcamy do kontaktu – nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą skompletować zamówienie.

Transport:

Każde zamówienie zrealizowane w naszym sklepie mogą Państwo odebrać osobiście w jednym z naszych oddziałów, lub zamówić transport na wybrany adres. Koszt transportu jest niemożliwy do oszacowania na tym etapie zamówienia, dlatego też po zakończeniu procesu zakupowego prosimy poczekać na kontakt ze strony naszego przedstawiciela, który ustali szczegóły.

Koszt transportu zabezpieczeń budowlanych

Na koszty transportu składają się:

- masa całkowita zamówionych systemów zabezpieczeń budowlanych

- odległość miejsca docelowego od najbliższego oddziału TLC Rental

Odbiór osobisty: skąd można odebrać zamówione tymczasowe zabezpieczenia budowlane?

Wszystkie dostępne w naszej ofercie ogrodzenia tymczasowe, zabezpieczenia krawędzi czy tymczasowe schody/kładki można odebrać w jednym z naszych oddziałów: Rzeszowie, Katowicach, Krakowie, Sokołowie (k/ Warszawy), Strykowie (k. Poznania), Gdańsku, Toruniu, Szczecinie, Wrocławiu czy Chrzanowie. W procesie finalizacji zamówienia i wybraniu opcji odbioru osobistego należy wybrać oddział z którego planuje się odebrać zamówione mobilne zabezpieczenia placu budowy. 

Tymczasowe Schody, Kładki i Klatki Schodowe dla budownictwa Animacja przedstawiająca produkt oraz jego przykładowe zastosowania.

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.

Pozostałe produkty z kategorii
Klatka schodowa TAS

Klatka schodowa TAS

26 644,26 zł